Новости в е-почте
Курсы валют
Авторизация

Higiēniska darba vide svarīga vairākās nozarēs

12.07.2023. 14:26   Печатать
Higiēniska vide darbā ir svarīga visās nozarēs, taču ir tādas jomas, kurās higiēniski apstākļi jāuztur īpaši augstā līmenī. Runa ir par nozarēm, kurās tīrība un higiēna ietekmē mūsu drošību, veselību un labsajūtu. Higiēnas nodrošināšana šajās jomās ir sarežģīts uzdevums, kurā nepieciešams ieguldīt laiku un līdzekļus. Higiēnas serviss šādās reizēs var kļūt par neatsveramu palīgu ikdienas darbu veikšanā, uzņemoties daļu no šīm rūpēm. Kādās nozarēs higiēnas serviss ir neatsverams atbalsts, ko šāds serviss ietver un kāpēc iepazīties ar uzņēmuma "Elis" piedāvājumu? Par to vairāk šī raksta turpinājumā!

Jomas, kurās profesionāls higiēnas serviss ir neaizvietojams

Jebkura uzņēmuma darbiniekiem visa enerģija darba laikā ir jāvelta kvalitatīvai darba pienākumu veikšanai, tomēr ir jomas, kurās tas nav vienīgais svarīgais ikdienas uzdevums. Turpinājumā apskatīsim tās jomas, uz kurām attiecas īpašas prasības higiēniskas darba vides nodrošināšanā.
Veselības aprūpes joma. Šajā sfērā higiēniska darba vide ir īpaši svarīga! Tā var ietekmēt gan pacientus, gan personālu, radot riskus vai potenciālu veselības stāvokļa apdraudējumu. Tāpēc pēc iespējas jānovērš jebkādu baktēriju, mikrobu vai toksisku vielu klātbūtne. Veselības aprūpes iestādēs, piemēram, slimnīcās un poliklīnikās, tīra un higiēniska darba vide ir būtiska gan pacientu, gan darbinieku drošībai, gan infekciju pārnēsāšanas iespēju novēršanai vai riska samazināšanai. Pareizi sanitārie pasākumi un regulāra higiēnas līdzekļu lietošana ir svarīga ne tikai ārsta kabinetā, bet arī koplietošanas telpās, piemēram, labierīcībās.
Pārtikas rūpniecība vai pārstrāde. Pārtikas rūpniecības jomā higiēna nozīmē pārtikas drošību. Šajā nozarē higiēnas prasības tiek regulētas valsts noteiktā kārtībā, tāpēc atliek rūpīgi sekot norādēm un stingri ievērot tās.
● Sabiedriskās ēdināšanas joma. Arī kafejnīcās, restorānos, viesnīcās un citās vietās, kur tiek nodrošināta ēdināšana, darba higiēnas nosacījumus regulē valsts. Tīra un higiēniska darba vide ir nepieciešama, lai novērstu pārtikas piesārņojumu, kā arī, lai nodrošinātu pārtikas pareizu uzglabāšanu un higiēnas prasību ievērošanu, un saglabātu ēdiena kvalitāti.
● Rūpniecība un ražošana. Rūpniecības un ražošanas nozarē darba higiēna ir viens no būtiskiem darbinieku drošības kritērijiem, noteiktās nozarēs tas skar arī produktu drošību un kvalitāti.
Protams, nopietna attieksme pret higiēnas prasībām nepieciešama ne tikai iepriekš minētajās nozarēs, bet jebkurā lielā vai mazā uzņēmumā. Lai atvieglotu šī sarežģītā un laikietilpīgā pienākuma veikšanu, daudzi izvēlas šo uzdevumu uzticēt profesionāļiem. Ko ietver higiēnas serviss un kā tas atvieglo uzņēmuma ikdienu? Lasiet, lūdzu, raksta turpinājumā!

Ko ietver higiēnas aprīkojuma noma un pilns higiēnas serviss?

Pilns, profesionāls higiēnas serviss nozīmē to, ka higiēnas aprīkojums un higiēnas preces vairs nav jāgādā uzņēmuma darbiniekiem, jo šo pienākumu paveic ārpakalpojuma sniedzējs. Sadarbības sākumā higiēnas servisa konsultants kopā ar uzņēmuma pārstāvi vienojas par to, kādas ir uzņēmuma vajadzības un izstrādā atbilstošu piedāvājumu higiēnas preču nodrošinājumam - produktu veidiem un daudzumam, kā arī piegādes biežumam. Pēc līguma noslēgšanas higiēnas servisa pārstāvji veic aprīkojuma uzstādīšanu. Roku dvieļu, ziepju, tualetes papīra un dezinfekcijas turētāju uzpilde notiek saskaņā ar savstarpēji saskaņotu grafiku. Tas nozīmē, ka higiēnas aprīkojums vienmēr darbojas un dozatori ir uzpildīti. Higiēnas serviss sniedz arī citu priekšrocību - higiēnas aprīkojumu uzņēmums nomā, to nav nepieciešams iegādāties īpašumā.

"Elis" ­- Latvijā un pasaulē novērtēts higiēnas servisa nodrošinātājs

Ja apsverat domu par to, ka arī Jūsu uzņēmumā būtu noderīgs profesionāls higiēnas serviss, noteikti palūdziet piedāvājumu uzņēmumam "Elis". Šī uzņēmuma pakalpojumu klāstā ir mūsdienīgs, izturīgs un kvalitatīva dizaina higiēnas aprīkojums vairākos krāsu toņos, tāpēc tas iederēsies jebkura uzņēmuma labierīcību telpās. Lai uzzinātu vairāk par to, kā notiek sadarbība, zvaniet pa tālruni 67500075 vai aizpildiet tiešsaistes formu "Elis" mājaslapā!

 

 

Расположить последовательности

Комментарии:

Добавить комментарий

AUTOdoc.lv
back Декабрь 2023 forward
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Объявления
Поиск предприятий
Архив газеты
back 2023 Декабрь forward
Пн Вт Ср Ч Пт Сб Вс
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
File "/var/www/vhosts/ng/ng/wwwroot/tmpl/Blog/calendar.tpl" does not exist
О нас Контакты Правила пользования и безопасность Реклама Laika ziņas Jelgavā