Новости в е-почте
Курсы валют
Авторизация
Forums / Экономика / Depo rajons


Ответить
Автор Depo rajons
vecāmāte
22. Сентябрь, 2013, 17:14
Ответить: Всем
Labdien!
Sveiciens rudenī, jo rīt jau būs astronomiskais rudens klāt.
Šajā sakarā vēlos "saskaitīt cāļus", kā jau rudenī klājas. Kādu laiku atpakaļ rakstīju vēstuli par ceļu un apgaismojumu Prohorova ielā un saņēmu atbildi par to, ka 2012. - 2013. gadā paredzēti līdzekļi un darbība. Vēlos pateikties par jau padarīto - ceļa gabaliņš ir nograntēts pamatīgi, redzēsim, kas būs lietus laikā un kad smagās dzelzceļa depo mašīnas to pārbaudīs uz izturību, jo apakšā ir vecs asfalta segums, kas varētu būt labs pamats. Tomēr rudenim nākot - gribētos arī apgaismojumu šajā posmā. Tas, nu, vēl no solītā ir izpalicis.Tomēr ir vēl kāda risināma problēma, kas ir saprotama tikai tiem, kas dzīvo šajā rajonā un ir spiesti katru dienu doties uz skolu vai darbu ar pilsētas autobusu vai vilcienu. Runa jau par to pašu infrastruktūru vien ir: 40 gadu laikā, kopš pazīstu šo rajonu, dīvainā kārtā nevienam nav radusies vēlme pielāgot kaut ko kājāmgājējiem. Kad gājējs nostājas pie betona rūpnīcas caurlaides Prohorova un Neretas ielas krustojumā, tad ir pilnīgi neiespējami gājējam tikt līdz autobusu pieturai Apšu ielā vai Rūpniecības ielā - jāiet pa zvēru takām, pa sliedēm vai ielas braucamo daļu. Tumsā tas ir bīstami un nepatīkami jau pieaugušam cilvēkam, kur tad vēl bērnam, kurš neiekļaujas pieņemtajos standartos un braukā uz citām skolām, nevis uz 6. vai 2. psk. Tāpat ir izveidota ietve gar rūpnīcas sētu no Prohorova ielas līdz Birzes ielai pa Neretas ielu, bet pilnīgi nav padomāts par to, kā no 10. nama tikt uz tās ietves virsū vai no ietves nokļūt pie mājas ieejas. Nav jau arī skaidrs, kam tad tas jādara - privātīpašniekiem vai pilsētas Domei. Cik parakstu jāsavāc un kādi projekti jāsaraksta, lai tādu mazumiņu lietas labā izdarītu? Labāk lai bloki rūpnīcā sadrūp laika zoba dēļ, bet neliksim tos gājēju ērtībai..Pilnīgi nesaprotu, kāpēc JAP 2. maršruta (deviņi reisi pa dienu) un 16. maršruta (četri reisi pa dienu) autobusi nav spējīgi iegriezties depo. Skaita, skaita plūsmu un kā nevar, tā nevar sakārtot satiksmi tā, lai būtu kaut cik ērti iedzīvotājiem. Tās ir tikai 2 minūtes un 1,5 km. Galā apgriešanās laukums ir gana liels pašreizējiem nelielajiem busiem - var braukt bez bojāšanās, bet ieguvums tāds, ka bērniem un pieaugušiem pa tumsu ziemā nav ne pa dubļiem, ne pa sniegu jābrien. Braucēju būtu vairāk. Ne jau visiem jābrauc ekskursijā pa pilsētu gar Amoplant. Ja arī kāda Ānes pagasta žogvāvare satraucās par lieko līkumu uz depo, tad pati tur depo varētu arī pastaigāt - ne tā kā Ānē, kur ir izbūvētas ietves un pieturas.
Šādas un vēl citas pārdomas pārņem, kad skatos uz Mītavas tiltu, kurš ir gana skaists, tomēr kādu gadu jau vēl varēja gaidīt. Nepatīkami, ka vesela rajona iedzīvotāji jau gadiem ilgi nav nekas salīdzinot ar Dievs vien zina ko...

Varētu jau pievienot arī fotogrāfijas, bet pilsētas saimniekiem derētu arī pašiem kājām ejot palūkot, kā šeit dzīvojas cilvēkam, kuram nav auto, jāpārvietojas uz darbu un skolām ar sabiedrisko transportu un jāmeklē vēlēšanu iecirkni kaut kur slimnīcā...lietū, vējā, sniegā, rudenī...Darbs Bez Tabu filmēšanas grupai.
йцукенг
22. Сентябрь, 2013, 21:49
Ответить: vecāmāte
Вы явно порталом ошиблись.
Ваш мусор тут никто читать не собирается - это русскоязычный портал...
!
23. Сентябрь, 2013, 10:27
Ответить: Всем
to vecāmāte

+ 100

to йцукенг
Это не "мусор", это боль за жителей района.
Не надо кичиться знанием только одного языка :(

Спасибо, что написали, Vecāmāte! Полностью Вас поддерживаю.
йцукенг
23. Сентябрь, 2013, 12:31
Ответить: !
Со своим уставом в чужой монастырь не ходят. Это как раз тот случай...
СССР
23. Сентябрь, 2013, 12:37
Ответить: vecāmāte
Не жилось вам при социализме, вот хлебайте теперь свою свободу горстями!
Jurij
23. Сентябрь, 2013, 17:11
Ответить: Всем
Да,я тоже не стал читать,может и наболело,но "не сапрот",извиняйте,,,,
;;;;
23. Сентябрь, 2013, 20:01
Ответить: йцукенг
Откуда ты,дикарь? Чего тебе в жизни не хватает,наверно ласки!?
paldies par rakstu
23. Сентябрь, 2013, 21:36
Ответить: vecāmāte
Остальным! Вы откуда такие ограниченные? Пока русский к латышу и наоборот будут так относиться, будем жить в дерьме и жаловаться. Человек пишет о проблеме района, а не о своей квартире. В депо районе русских много, и их это тоже касается! Так что, хватит раздувать нац. рознь, лучше вместе делать хоть что либо на благо города!
йцукенг
24. Сентябрь, 2013, 07:47
Ответить: paldies par rakstu
Пока латыши не вернут нам украденное в 1991, из дерьма мы по-любому не вылезем...
***
24. Сентябрь, 2013, 10:55
Ответить: paldies par rakstu
Поддерживаю полностью! В районе русских много, но, видимо, проблемы обустройства волнуют только определенный слой населения, остальным совершенно всё равно, так и живёте...
негражданин
25. Сентябрь, 2013, 17:04
Ответить: vecāmāte
Так ведь приватизационные сертификаты снимались с неграждан и добавлялись гражданам , это что? Выходит, чтобы приватизировать квартиру граждане ничего не платили кроме сертификатов, а неграждане покупали сертификаты за деньги.

Ответить
AUTOdoc.lv
back Апрель 2024 forward
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Объявления
О нас Контакты Правила пользования и безопасность Реклама Laika ziņas Jelgavā